Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Proč nakupovat u nás?

07.03.2013
Je důležité mít radost z každodenních činností, jako je například vaření.

Vážení zákazníci, ať již u nás nakupujete nůž či nůžky, je potřeba si uvědomit, že tyto špičkové produkty Vás budou provázet celým životem a každodenně Vám udělají nejenom skvělou službu, ale budete mít i příjemný pocit z krásného nástroje, zhotoveného s tou největší precizností, jaká je jenom možná. Vyšší pořizovací cena rozložená do mnoha let používání se nakonec stane nepodstatnou, neboť na rozdíl od mnoha jiných luxusních věcí, zde užitná hodnota lety nijak neklesá!
POZOR!!! NA TRHU SE OBJEVUJE MNOHO PADĚLKŮ ZNAČKY KAI A KERSHAW, BOHUŽEL JE NABÍZEJÍ I RŮZNÉ ZNÁMÉ INTERNETOVÉ OBCHODY TVÁŘÍCÍ SE JAKO SERIOZNÍ PRODEJCI, POKUD NEBUDETE NAKUPOVAT U NÁS A V NÁMI
AUTORIZOVANÝCH OBCHODECH, NELZE ZARUČIT NÁKUP ORIGINÁLNÍHO ZBOŽÍ. LÁKAVÁ CENA VĚTŠINOU ZNAMENÁ PADĚLEK!!!!!
Pokud nemáte jistotu, klidně se na nás obraťte s dotazem na prodejce.

Vzhledem k tomu že pro všechny značky jsme i výhradní zastoupení pro Českou republiku, tak jedině u nás a našich autorizovaných dealerů se Vám dostane nejlepších služeb a jistoty, že nakupujete originální zboží. V případě kadeřnických nůžek jsme také jediní, kteří je mohou a především umí servisovat. Garantujeme dokonalý a rychlý servis KASHO.


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
OVIS CZ s.r.o., 5.května 1298/14, 140 00 Praha 4, tel/fax:261211657, mobil: 607581565, email:eshop@ovis.cz

JavaScript musí být povolen